4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’na göre hizmet veren Ortadoğu Elektrik, bu kanun kapsamında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) aldığı “Toptan Satış Lisansı” ile serbest tüketici kapsamındaki tüketicilere indirimli elektrik enerjisi tedariki sağlamaktadır.Her yıl EPDK tarafından belirlenen serbest tüketici limiti, yıllar itibarıyla düşerek 2013 yılı itibarıyla 5.000 kwh/yıl olmuştur. Yani aylık ortalama 150 TL ve üzeri elektrik faturası gelen bir ticari kuruluş (hastane, market, benzin istasyonu, kafe, otel vb.) veya sanayi kuruluşu elektrik tedarikini Ortadoğu Elektrik tarafından indirimli olarak karşılayabilmektedir.Ortadoğu Elektrik, profesyonel ve dinamik ekibiyle müşterilerimizin tüm başvuru işlemlerini takip etmektedir. Herhangi ekstra bir ücret ödemeden Ortadoğu Elektrik bünyesinde indirimli elektrik enerjisi tedariki sağlamak mümkündür. Özel iskonto oranları ile Ortadoğu Elektrik ile çalışan müşterilerimizin faturaları Ortadoğu Elektrik tarafından kesilecek ve bölge EDAŞ’lardan herhangi ekstra bir fatura gelmeyecektir. Ortadoğu Elektrik, müşterilerinin ödeme işlemlerini kolaylaştırmak için ulusal bankalarla DBS sistemi çalışması başlatmış olup müşterilerine, faturalarının otomatik olarak ödenmesi için kendilerine yardımcı olmaktadır.Elektrik üretimi gerçekleştirmekte olan Ortadoğu Enerji, Ortadoğu Elektrik şirketleri ile bu elektriği serbest tüketicilere indirimli olarak tedarik etmektedir. Ortadoğu Elektrik bünyesinde çalışan genç ve dinamik kadro ile her zaman çözümcü anlayışı benimseyen şirketimiz, abonelerine en iyi hizmeti vermek için yatırımlarına devam etmektedir. Ülkemiz için insan kaynağı ve kaliteli hizmet oluşturmayı hedefleyen Ortadoğu Elektrik, bulunduğu konumda hizmetlerini arttırmaya devam edecektir.

Başvurunuz için teşekkür ederiz.
  1. (gerekli)
  2. (gerekli)
  3. (geçerli bir email gerekli)
  4. Lütfen faturanızı taratıp; pdf ya da jpg formatında yükleyiniz.
  5. Gizlilik sözleşmesini kabul ediyorum
 

cforms contact form by delicious:days

TEDAŞ dışında herhangi bir tedarikçiden Elektrik Enerjisi tedariği sağlamam mümkün mü?

Evet. EPDK’nın çıkardığı mevzuatlar gereği Serbest Tüketici olan her abone Elektrik Enerjisi tedariğini Ortadoğu Elektrik bünyesinden indirimli olarak karşılayabilmektedir?

Kimler Serbest Tüketici olabilir?

Evet. EPDK’nın çıkardığı mevzuatlar gereği Serbest Tüketici olan her abone Elektrik Enerjisi tedariğini Ortadoğu Elektrik bünyesinden indirimli olarak karşılayabilmektedir?

Ortadoğu Elektrik abonesi olup indirimli elektrik almak için ne yapmam gerekiyor?

Ortadoğu Elektrik abonesi olmanız için abone teklif başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunda ki bilgileri iletmenize müteakip kısa bir süre sonra uzman satış kadromuz sizinle iletişime geçecektir.

Ortadoğu Elektrik  bünyesinden indirimli elektrik almak için imzaladığımız sözleşme ile beraber hangi evraklar gerekmektedir?

Ortadoğu Elektrik abonelik sözleşmesi imzaladığınız zaman sözleşme ekinde; Vergi Levhası İmza Sirküsü Ticaret Sicil Gazetesi evraklarını koymanız yeterli olacaktır.

Ortadoğu Elektrik abonesi olduğum zaman teknik herhangi bir değişiklik olacak mı? (Kablo, trafo, sayaç vb.)

Hayır. Hiçbir teknik değişiklik yapmadan ve sayacınıza herhangi bir cihaz takılmadan Ortadoğu Elektrik abonesi olabilirsiniz. Not: Sayaçlarınızın Elektronik olması devlet tarafından zorunlu tutulmaktadır.

Ortadoğu Elektrik abonesi olmam bana ekstra bir maliyet getirecek mi?

Hayır. Ortadoğu Elektrik abonesi olmanız için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ortadoğu Elektrik abonesi olduğum zaman herhangi bir arıza, elektrik kesintisi olduğu durumlarda kiminle irtibata geçeceğim?

Bölgenizde elektrik dağıtımı yapan firma, arıza ve herhangi bir sorun durumunda sizlere şu an olduğu gibi hizmet vermeye devam edecektir.

Ortadoğu Elektrik abonesi olduğum zaman ödemelerimi nasıl yapacağım?

Ortadoğu Elektrik’in anlaşmalı olduğu bankalarla DBS anlaşması yaparak faturalarınızın otomatik ödenmesini sağlayabilirsiniz.

İrtibat Bilgileri
0212 210 25 25
0212 221 51 52