HAKKIMIZDA

Ortadoğu Enerji, temeli 2007’de atılan ve kurulduğu günden bugüne yaptığı yatırımlar ile enerji sektöründe birçok ilke imza atmış, birçok ödül kazanmış bir yatırım firmasıdır. Ortadoğu Enerji, 2009 yılında alanında Avrupa’nın en büyüğü ünvanına sahip Odayeri Çöp Gazı Santralini devreye almıştır. (Kemerburgaz/İstanbul). Türkiye’de Çöp Gazı Santrali yatırımlarına devam eden Ortadoğu Enerji, 2010 yılında Kömürcüoda, Şile, 2012 yılında Solaklar, Kocaeli, 2015 yılında Dilovası, Kocaeli santrallerini devreye almıştır.

Ortadoğu Enerji geçen 11 yıl içerisinde sürekli gelişen şirket vizyonu ve sürdürülebilir yatırım anlayışı ile Çöp Gazı projelerinin yanı sıra Rüzgar Enerjisi ve Jeotermal Enerji projeleri yatırımlarına da devam etmektedir. Ortadoğu Enerji uzman ve dinamik kadrosu, sektördeki tecrübesi ile enerji projelerinde tecrübeli bir yatırımcı haline gelmiştir.

ŞİRKETİMİZ

ŞİRKETİMİZ

Ortadoğu Enerji, temeli 2007’de atılan ve kurulduğu günden bugüne yaptığı yatırımlar ile enerji sektöründe birçok ilke imza atmış, birçok ödül kazanmış bir yatırım firmasıdır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

Çöp Gazından Elektrik Enerjisi Üretimi, Rüzgar Enerjisi, Jeotermal Enerji

YATIRIM TARİHÇEMİZ

YATIRIM TARİHÇEMİZ

İstanbul Odayeri Çöp Gazı santrali devreye alındı.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI

2007 yılından bugüne sektörde önemli adımlar atan ve ilklerin şirketi olan Ortadoğu Enerji..

ÖDÜLLER VE SERTİFİKALAR

ÖDÜLLER VE SERTİFİKALAR

ICCI Enerji Ödülleri, İstanbul Sanayi Odası, Uluslararası Katı Atık Birliği